• Gaün Kültür ve Spor a Hoşgeldiniz. 342 317 12 50

Medya ve İletişim Topluluğu

 

Amaç:

  • Medya ve İletişim Topluluğunda öncelikli olarak her bir üyenin kendi bilgi ve yeteneklerini topluluk bünyesinde yer alan diğer üyelerle paylaşması, ekip çalışmasıyla birlikte yenilikçi fikirlerin ortaya konulması ve dönem içerisinde düzenlenecek olan konferans, söyleşi ve workshoplar ile birlikte üyeler aktif olarak görev alması amaçlanmaktadır.

 

Vizyon:

  • Medya ve İletişim Topluluğu, dönem içerisinde sektörün ileri gelenleriyle bir araya gelip sektördeki son gelişmeleri değerlendirmek adına etkinlikler düzenlemeyi planlamakta; bu sayede üyelerin mezun olduktan sonra iş hayatına daha kolay uyum sağlamasını hedeflemektedir.

 

Misyon:

  • Medya ve iletişim kavramlarının her biri toplumlarda çok önemli bir konuma sahip olmakla birlikte bu kavramlar; önemli işlevleri de yerine getirmektedir. Bunun yanı sıra gelişen dijital teknolojiler sayesinde günümüzde sektörel anlamda da önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Bu bağlamda Medya ve İletişim Topluluğu hem toplum bilinciyle hareket eden hem de sektördeki gelişmeleri yakından takip eden bir misyonla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Topluluk Başkanı Adı Soyadı: Nilay Tunçel

İletişim Bilgisi: +90 545 422 16 26

Sosyal Medya Adresi:

Instagram: @medyaveiletisimciler

Topluluklarımız