• Gaün Kültür ve Spor a Hoşgeldiniz. 342 317 12 50

Lösev Fayda Topluluğu

 

Amaç:

  • Lösemili çocukların her daim yanında olabilmek, olamadığımız zamanlar da yaptığımız farkındalık etkinlikleri ile onların hayatlarına dokunabilmek ve zorlu süreçlerinde onlara her konuda destek olabilmek topluluk olarak genel amacımızdır. Topluluk vesilesiyle diğer insanları (üyeleri) lösemi, kök hücre bağışı, sağlıklı beslenme ve yaşam konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek ise genel amaçlarımız içerisinde yer almaktadır. Bu platformda lösemili çocuklar için yaptığımız her şey çok değerli ve özeldir. Bugün bu toplulukla bunları başarabileceğimizi bilmek her şeyi daha da güzelleştiriyor.

 

Vizyon:

  • Topluluğumuz kurulduğu ilk günden bu yana lösemili çocukların olduğu her yere sevgiyi, şefkati ve merhameti yaymayı ve onların yaşamına dokunmayı hedefliyor. Topluluk olarak önceliğimiz lösemili çocuklardır: Onların mutluluğu ve umutları olmak, onların yüzlerindeki gülümsemenin ve gözlerindeki ışığın kaynağı olmak temel motivasyonumuzdur.

 

Misyon:

  • Topluluk olarak yaptığımız etkinliklerle lösemili çocuklara destek olmak, farkındalık yaratmak ve diğer insanları lösemi hakkında bilgilendirmek ve bilinçlendirmek temel misyonumuzdur. İnsanları ve üyelerimizi bu konularda bilgilendirirken “Lösemi nedir? Sağlıklı beslenme ve yaşamın önemi nedir? Kök hücre bağışı nedir ve niçin önemlidir? LÖSEV ne yapar/ ne yapmaz?’ gibi soruların cevaplarını da vermeyi hedefliyoruz.

 

Topluluk Başkanı Adı Soyadı: Merve İnce

İletişim Bilgisi: +90 539 241 31 46

merveinccee@gmail.com

Sosyal Medya Adresi:

Instagram: @gaunlosevfayda

 

Topluluklarımız