• Gaün Kültür ve Spor a Hoşgeldiniz. 342 317 12 50

Fotoğraf Topluluğu

 

Amaç:

  • Gaziantep Üniversitesi fotoğraf topluluğu GÜFOT bünyesindeki öğrencilere ve aynı zamanda üniversitedeki diğer öğrencilere fotoğraf sanatını sevdirmek sosyal etkinlikler ve aktivitelerle fotoğraf sanatına katkıda bulunmaktır.

 

Vizyon:

  • Gaziantep Üniversitesi içerisinde 26 seneyi aşkın aktiflik süresiyle Fotoğraf Topluluğu ailemiz her geçen sene daha aktif daha yüksek potansiyel ile ilerlemeye devam etmektedir. Üniversite içerisindeki vizyonumuz yapabildiğimiz en iyi iş olan FOTOĞRAFLAMAK’ tır. Etkinlikler, kutlamalar, yıl dönümleri, kulüpler toplantısı, kulüplerin bireysel etkinlikleri dahil birçok konuda onlara yardımcı olup, gerekli desteği sağlamaktır. Kendi bünyesinde GÜFOT büyük bir aile olup Fotoğrafı sevmeye, sevdirmeye, çekmeye ve çektirmeye yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürmeye tüm yönetim kadrosuyla aktif bir şekilde devam edecektir.

 

Misyon:

  • Bünyesindeki üye öğrencilere temel fotoğrafçılık eğitimi vermek, şehir içi şehir dışı gezi, proje ve etkinliklerle sosyal bir çerçevede fotoğraf çekim pratiği yaptırmak. Gündemdeki önemli olayları takip etmek ve projelerle bunları fotoğraf sanatıyla birleştirmek, fotoğraf sanatçıları ile söyleşi, konferans ve çalıştay düzenlemek, fotoğraf yarışmaları ile öğrencilerin fotoğrafa olan ilgisini artırmak.

 

Topluluk Başkanı Adı Soyadı: Alptuğ Arslan

İletişim Bilgisi: +90 545 510 59 60

Sosyal Medya Adresi:

Instagram: @gaunfotograftoplulugu 

Topluluklarımız