• Gaün Kültür ve Spor a Hoşgeldiniz. 342 317 12 50

Bir Dünya Gençlik Topluluğu

 

Amaç:

  • Topluluğumuz Gaziantep Üniversitesi bünyesinde sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek, gerçekleşen sosyal ve kültürel etkinliklere katılım noktasında öğrencilere destek sağlamak, öğrenciler arası iletişim ve diyaloğu arttırmak, bölümler arası işbirliği ve kaynaşmaya katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

Vizyon:

  • Gaziantep Üniversitesi sayılı üniversiteler arasında olup değerini eğitim - öğretim alanında aldığı kararlarla değer ve önemini her geçen gün arttıran bir üniversitedir. Toplulukların bu gelişimin sosyal ve kültürel gelişim noktasında katkısının olduğu bilinmektedir. Yaptığımız çalışmaların üniversitemizin sonraki yıllarda tercihte bulunacak öğrencilerin gözünde cazip hale gelmesi, sosyal ve kültürel çalışmalarla ilerleyişine katkı sağlaması, Üniversitemizden başlayarak şehrimize dokunan işler üretilmesi, sonradan okulumuza yerleşecek üniversite öğrencilerinin ufkunu açması, insanın akıl ve gönül dünyasını besleyen çalışmaların yürütülmesi topluluğumuzun genel vizyonunu oluşturmaktadır. 2019 – 2020 eğitim öğretim yılında faaliyetlerine başlayan topluluğumuz her geçen gün sağlamlaşan öğrenci kadrosuyla hedefine ilerlemeye devam etmektedir.

 

Misyon:

  • Topluluğumuzun misyonu; Üniversite bünyesinde bulunan öğrencilere ulaşarak Üniversitemiz bünyesinde sosyal ve kültürel çalışmalar ile üniversitemizin kalitesinin arttırılmasına katkı sağlamaktır.

 

Topluluk Başkanı Adı Soyadı: Mücahit Kaya

İletişim Bilgisi: +90 533 376 65 27

Sosyal Medya Adresi:

Instagram: @1dunyagenclik

Twitter: @1dunyagenclik

Topluluklarımız